У новорічну ніч, під час комендантської години, патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz, який рухався об’їзною дорогою поблизу Рівного. За кермом перебував чоловік у костюмі Санта-Клауса.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.
Під час спілкування інспектори запідозрили, що водій був напідпитку. Огляд за допомогою алкотестера це підтвердив — результат склав 2,25 проміле.
На керманича склали адміністративні матеріали за керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а автомобіль евакуювали на арештмайданчик.
Загалом у новорічну ніч поліцейські склали 135 адміністративних протоколів за ст. 130 КУпАП.
Нагадаємо, поліцейські затримали жителя Дубенщини за завдані смертельні тілесні ушкодження знайомій.
