Регіон РівнеП’яного Санта-Клауса за кермом Mercedes зупинили на об’їзній Рівного

П’яного Санта-Клауса за кермом Mercedes зупинили на об’їзній Рівного

У новорічну ніч, під час комендантської години, патрульні зупинили автомобіль Mercedes-Benz, який рухався об’їзною дорогою поблизу Рівного. За кермом перебував чоловік у костюмі Санта-Клауса.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.

Під час спілкування інспектори запідозрили, що водій був напідпитку. Огляд за допомогою алкотестера це підтвердив — результат склав 2,25 проміле.

На керманича склали адміністративні матеріали за керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а автомобіль евакуювали на арештмайданчик.

Загалом у новорічну ніч поліцейські склали 135 адміністративних протоколів за ст. 130 КУпАП.

Нагадаємо, поліцейські затримали жителя Дубенщини за завдані смертельні тілесні ушкодження знайомій.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc