Рівненщину з робочим візитом відвідала Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко. Разом із членами Уряду вона заслухала доповідь начальника обласної військової адміністрації Олександра Коваля щодо актуальних проблем регіону, а також провела зустрічі з підприємцями та освітянами.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням Рівненську ОВА.
Серед обговорених питань — забезпечення безпечних умов для навчання дітей у північних районах області, що межують із Білоруссю, а також ситуація в лісовій галузі. Підприємці наголошували на дефіциті деревини, який гальмує роботу деревообробних заводів.
Юлія Свириденко зазначила, що Уряд продовжив дію електронних лісорубних квитків і сертифікатів походження деревини до червня 2027 року. Це дозволить уникнути зупинки лісозаготівлі та стабілізувати роботу галузі.



Також Прем’єр-міністр наголосила на готовності до можливих атак на енергетичну інфраструктуру та підкреслила важливість підтримки українського бізнесу через програми «Зроблено в Україні», кредити «5-7-9%», гранти для переробних підприємств та компенсації вартості вітчизняної техніки.
Під час візиту Юлія Свириденко відвідала Острозьку академію та оновлений корпус коледжу ресторанного і готельного бізнесу, модернізований у межах проєкту «EU4Skills». Обсяг інвестицій ЄС у реконструкцію перевищив 2 мільйони євро, ще понад 300 тисяч спрямовано на закупівлю навчального обладнання.
Нагадаємо, графік відключення світла на 31 жовтня у Рівненській області.
