Спортсмен з Рівненщини Ілля Лащ виборов срібну медаль на Європейському молодіжному фестивалі з кульової стрільби. Змагання проходили у Північній Македонії.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.
Він виступав у вправі «дует» разом з Юлією Ісаченко з Кіровоградщини. Це перша участь кульової стрільби в історії фестивалю. Іллю тренує Сергій Бондар.
Нагадаємо, дубенська патрульна здобула дві медалі на чемпіонаті України з веслування.
