Регіон РівнеПозашляховик від Городоцької тергромади передали на потреби ЗСУ

Позашляховик від Городоцької тергромади передали на потреби ЗСУ

Автівку від Городоцької територіальної громади передали для ЗСУ. Вже найближчим часом позашляховик попрямує на передову в окрему бригаду морської піхоти. Там проходить службу житель села Понебель Городоцької громади.

Про це інформує Рівненська ОВА.

FB_IMG_1702204320771

– Нехай автомобіль служить хлопцям вірою та правдою й допоможе у виконанні завдань. Бажаємо їм сил, здоров’я та якомога скоріше повернутися додому з Перемогою, – зазначає очільник Городоцької тергромади Сергій Поліщук. 

FB_IMG_1702204324721

До збору коштів на позашляховик Toyota Hilux долучилися клубні установи, заклади освіти громади, КЗ «Центр спорту та фізичного здоров’я» Городоцької сільської ради та працівники сільської ради.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc