20-річний житель Дніпра у змові з іншими особами придумали план незаконного збагачення. Вони зателефонували до потерпілого під виглядом банківських працівників і попередили про «протиправні дії» з його рахунком.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
У ході розмови зловмисники отримали від чоловіка необхідну інформацію, «прив’язали» його картку до свого електронного гаманця та витратили майже 1 млн грн, які були на рахунку потерпілого.
Частину коштів зловмисник витратив на дороговартісну техніку, яку потім перепродав, а іншу частину зняв готівкою на автозаправних станціях у Рівному.
Зловмиснику загрожує до 12 років ув’язнення.
Нагадаємо, аферистку, що «одружувалася» з військовими за гроші, викрили в Одесі.
