Новий транспорт одержали три громади: Гощанська, Дубровицька та Зорянська.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Придбали його на умовах співфінансування за кошти з державного та місцевих бюджетів.
Також вже завершили процедуру закупівлі ще 17 шкільних автобусів. Їх навчальні заклади одержать орієнтовно у листопаді.
Загалом нині в області ситуація з транспортом для школярів така:
288 шкільних автобусів, з них 9 спеціальних для перевезення учнів з обмеженою здатністю до пересування;
20 орендованих транспортних засобів.
“Питання шкільних автобусів залишається актуальним для Рівненщини. Потреба – понад 70 одиниць. Тому будемо й надалі шукати можливості для поповнення освітнього автопарку. Для нас важливо зробити доступною освіту для усіх дітей”, – наголосив Олександр Коваль.
Нагадаємо, на Рівненщині завершують модернізацію 5 шкільних харчоблоків.
