Регіон РівнеПоліцейські викрили дубенчанина, який повідомив про псевдограбіж

Поліцейські викрили дубенчанина, який повідомив про псевдограбіж

Вчора ввечері на спецлінію 102 звернувся 31-річний житель Дубна, що невідома особа на вулиці Берестецька нанесла йому тілесні ушкодження та відібрала мобільний телефон.

Про це інформує Поліція Рівненської області.

На місце події одразу прибув екіпаж групи реагування патрульної поліції Дубенського районного відділу. Однак, за вказаною адресою заявника не було, а мобільний телефон не відповідав.

Поліцейські встановили місце проживання дубенчанина та разом із слідчо-оперативною групою вирушили до його будинку.

З’ясувалося, що, повернувшись додому у стані алкогольного сп’яніння, чоловік загубив телефон. Тому скористався мобільним батька і повідомив поліції про грабіж, аби правоохоронці оперативно знайшли втрачене.

Жителю Дубна винесли адміністративну постанову за статтею 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) та наклали штраф у розмірі 850 гривень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc