Регіон РівнеПодружню пару з Рівненщини затримали у Чорнобильській зоні

Подружню пару з Рівненщини затримали у Чорнобильській зоні

Державна прикордонна служба повідомляє, що подружню пару, яка поза контрольними постами проникла в Зону відчуження, виявили прикордонники відділу «Іванків» Житомирського загону спільно з працівниками поліції. 

За інформацією прикордонників, жителі міста Дубно, що на Рівненщині, мали намір потрапити на відселену територію з метою екстремального туризму та відпочинку.

На подружжя складено адміністративні протоколи за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення. Далі рішення щодо правопорушників ухвалюватиме суд.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc