Регіон РівнеПісля "танців на столах" керівництво Рівненського протипухлинного центру звільняється

Після “танців на столах” керівництво Рівненського протипухлинного центру звільняється

Про це щойно повідомив Олександр Коваль.

Пан Максимяк написав заяву на звільнення і взяв усю відповідальність на себе. Це ж зробили троє його заступників. Лікарі центру продовжують виконувати свої обов’язки, заклад працює у штатному режимі.

“Я розумію, що люди мають право на відпочинок. Але ніхто, особливо працівники державних чи комунальних закладів тилової області, не мають права забувати, що в країні війна! В такому випадку рішення обласної влади будуть радикальні”, – наголосив очільник Рівненщини.

Як повідомили прес-центру Рівне Online в обласній раді, заяву Григорію Максим’яку вже підписали. Натомість, заяви трьох його заступників серед яких і медична директорка центру Тетяна Щегловська, ще чекають підпису головного лікаря. Цілком ймовірно, що їх звільнять лише з керівних посад. Втім вони продовжать працювати в медзакладі.

Нагадаємо, танці рівненських онкологів на столах обурили українців.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc