26 липня зранку 72-річний житель села Миляч пішов по гриби до лісу та не повернувся додому. Уже четвертий день тривають масштабні пошукові роботи.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
До них залучені поліцейські, рятувальники, прикордонники з собаками, а також родичі та місцеві мешканці. Територію лісу обстежують за допомогою квадрокоптерів.




Пошуки тривають. Якщо вам відома будь-яка інформація про місцеперебування чоловіка — прохання звернутись до поліції за номером 102.
Нагадаємо, чоловік середнього зросту, худорлявий. Був вбраний у зелену сорочку, чорні спортивні штани та сіру бейсболку.
