Регіон РівнеПідтримайте рівненського виробника: новий флешмоб від міського голови (ВІДЕО)

Підтримайте рівненського виробника: новий флешмоб від міського голови (ВІДЕО)

Міський голова Рівного Олександр Третяк започаткував нову соціальну ініціативу за хештегом “Підтримай Рівненське”, яка має на меті підтримати місцевих виробників та підприємців. 

Про цю ініціативу очільник міста розповів у кавярні “Мила це я”. Відповідне відеозвернення з’явилося у Facebook.

– Я зацікавлений в тому, щоб підтримати рівненську мережу закладів громадського харчування, підприємців, які працюють на благо міста, сплачують податки. Якщо ви знаєте таких людей, пишіть про них в коментарях і ми навідаємось, щоб підтримати. В період карантинних обмежень нам вкрай важливо згуртуватися і підтримувати один одного. Власне ця ініціатива є на те, щоб підтримати нашого місцевого виробника, наших підприємців, – розповів Олександр Третяк.

Також міський голова випив чаю у кав’ярні та закликав рівнян підтримувати місцевих виробників.

Читайте також: Представлення нового керівника КАТП-1728 у Рівному (ФОТО/ВІДЕО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc