Регіон РівнеПідприємці з ринку «Дикий» знову зібралися перед початком сесії Рівнеради (ФОТО/ВІДЕО)

Підприємці з ринку «Дикий» знову зібралися перед початком сесії Рівнеради (ФОТО/ВІДЕО)

У Рівному, сьогодні, 4 вересня біля будівлі, де відбувається сесія міської ради знову зібралося чимало торговців з ринку «Дикий». Минулого разу, 15 серпня, підприємці також приходили на сесію через ймовірне запровадження платної парковки біля торгових рядів, де вже розпочалися ремонтні роботи. А це, на їхню думку, дуже, заважатиме їхній роботі, та й взагалі, спричинить закриття частини ринку.

Про це інформує кореспондент Рівне Онлайн.

Сьогодні обурені люди прийшли з плакатами, дехто одягнув футболки з надписом «Дикий – життя тисячі родин».

Фото – Рівне Онлайн
Фото – Рівне Онлайн

Нагадаємо, журналіст Рівне Онлайн Павло Невесенко розбирався що ж насправді відбувається біля ринку “Дикий” у Рівному? У липні там вирили траншею і підприємці заговорили про рейдерське захоплення. Влада ж каже: це лише ремонт кабелю. Але чому конфлікт вилився у мітинг, перепалки в сесійній залі та навіть бійку з депутатом?

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc