Регіон РівнеПід час негоди на Рівненщині правоохоронці допомогли жінці з дитиною дістатися додому

Під час негоди на Рівненщині правоохоронці допомогли жінці з дитиною дістатися додому

Сьогодні на гарячу лінію “102” надійшло повідомлення про те, що жінці із маленькою дитиною потрібна допомога.

Про це інформує ГУНП Рівненщини.

У селище Гоща 19-річна мати з дитиною доїхала маршруткою з Києва.  З надією дістатися додому у село Хрінів, що у колишньому Острозькому районі, орієнтовно за 15 кілометрів від Гощі, жінка почала обдзвонювати тамтешніх такстистів. Однак звечора хурделило, тож ніхто із них у таку погоду їхати не захотів.

У розпачі жінка з малечею на руках зайшла у приміщення аптеки. Додзвонитися до когось не вийшло і у фармацевта, тож жінка попросила викликати поліцію. Екіпаж групи реагування патрульної поліції відділення №5 (смт Гоща) Рівненського районного управління поліції приїхав за кілька хвилин.

У розмові з жінкою з’ясувалось, що допомоги медиків їм із дитиною не потрібно. А коли поліцейські дізналися, що їм нічим доїхати додому, не гаючи часу доставили подорожуючих до їх місця проживання на службовому авто.

Жінка щиро подякувала поліцейським за порятунок та допомогу у скрутному становищі.

Читайте також: Пункти обігріву: де на Рівненщині можна зігрітися

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc