Рівне відчуло справжній драйв у парку “Хімік”. Тут було просто фантастичне поєднання музики, смачної кухні і ярмаркового колориту. І, звичайно, головна мета події – збір на потреби ЗСУ.
@rivneonline Перший день яскравого свята на День міста Рівне – БульбаФесту. Наше місто відчуло справжній драйв у парку «Хімік». Тут було просто фантастичне поєднання музики, смачної кухні і ярмаркового колориту. І, звичайно, головна мета події – збір на потреби ЗСУ.
Нагадаємо, «Бульба-Фест» у Рівному: свято до Дня міста з благодійною метою
