Сьогодні зранку на автодорозі М-06 Київ — Чоп, поблизу населеного пункту Користь, патрульні зафіксували за допомогою приладу TruCam автомобіль Volvo, водій якого рухався зі швидкістю 181 км/год при дозволеній — 50 км/год.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
На законну вимогу полійцейських про зупинку водій не відреагував і продовжив рух.
Патрульні виявили автомобіль та 48-річного водія неподалік на автозаправній станції. На чоловіка за порушення поліцейські склали відповідні адміністративні матеріали.
Згідно з ч. 4 ст. 122 КУпАП, перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 50 км/год тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1700 гривень.
Нагадаємо, потрощені авто та госпіталізація: у Рівному сталася масштабна потрійна ДТП.
