Регіон РівнеПереповнені ковідні лікарні: рівненські медики благають людей вакцинуватися (ВІДЕО)

Переповнені ковідні лікарні: рівненські медики благають людей вакцинуватися (ВІДЕО)

Заступник міського голови Рівного з питань медицини та соціального захисту Юрій Поліщук у Фейсбуці опублікував відео-ролик про вщент переповнені реанімаційні відділення у центральній міській лікарні.

“Центральна міська лікарня Рівного. І це – 26 жовтня 2021 року. Реальні всі: начмед, лікарі, пацієнти, санітари, реанімація, морг. Реальною є і вакцина, щепитися якою Вас благали з березня. Зараз медики перевантажені як в стаціонарах, так і в амбулаторних закладах та на пунктах вакцинації. Вони працюють важко. Але вони – працюють”, – йдеться в дописі.

Заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Ігор Дундюк розповів, що у відділенні реанімації Рівненської центральної міської лікарні виділено 20 ліжок, 20 апаратів ШВЛ, всі ліжка зайняті хворими на ковід.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc