Поліцейські у січні викрили 48-річного жителя села Здовбиця, який на території Острозької ТГ за 2800 гривень збув пакетик метамфетаміну.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Днями правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання зловмисника, під час якого вилучили канабіс та метамфетамін.
Наразі чоловік перебуває в слідчому ізоляторі. Санкція статті передбачає від 6 до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, житель Рівненщини незаконно зберігав у себе цілий арсенал зброї.
