КриміналОстрозькі поліцейські затримали збувача психотропу

Острозькі поліцейські затримали збувача психотропу

Поліцейські у січні викрили 48-річного жителя села Здовбиця, який на території Острозької ТГ за 2800 гривень збув пакетик метамфетаміну.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

Днями правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання зловмисника, під час якого вилучили канабіс та метамфетамін.

Наразі чоловік перебуває в слідчому ізоляторі. Санкція статті передбачає від 6 до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, житель Рівненщини незаконно зберігав у себе цілий арсенал зброї.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc