На Рівненщині вже зібрали 66% гречки – це понад 7,8 тис. га при середній урожайності 12 ц/га.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Крім того, аграрії продовжують збирати й інші культури:
- просо – 41%
- соняшник – 8%
- цукрові буряки – 5%
- соя – 3%
Паралельно триває посів озимих під урожай 2026 року: ріпак вже посіяли, а також розпочали сіяти пшеницю, ячмінь і жито.
Осінньо-польові роботи підтримує державна програма «Доступні кредити 5-7-9». Завдяки їй аграрії Рівненщини залучили понад 1,2 млрд грн для розвитку господарств.
Нагадаємо, на Рівненщині водій позашляховика збив на смерть чоловіка (ФОТО).
