Регіон РівнеОсінній сезон завершено: футболісти "Вересу" вирушили у відпустку

Осінній сезон завершено: футболісти “Вересу” вирушили у відпустку

Команда “червоно-чорних” вирушила у відпустку. Переможним кубковим матчем із “Маріуполем” рфвненська команда народного клубу “Верес” офіційно завершила осінню частину сезону.

Про це інформує Народний Клуб “Верес” у Facebook.

Орієнтовно, 20 січня, після новорічних та різдвяних свят команда знову збереться разом.

Нагадаємо, що першою офіційною грою 2021-го року для “Вереса” стане чвертьфінал Кубка України. Базова дата гри – 3 березня. Команда суперників на цій стадії турніру визначиться згодом.

Читайте також: Рівненські баскетболістки здобули першу перемогу у сезоні

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc