Військовослужбовець Олександр Кащук повернувся на Рівненщину з полону рф після довгих місяців невідомості та важких випробувань.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Здовбицьку сільську раду.
Доля захисника тривалий час залишалася невідомою. З липня 2024 року Олександр вважався зниклим безвісти під час виконання бойових завдань на Херсонщині. Згодом стало відомо, що з жовтня 2025 року він перебував у російському полоні. Попри всі труднощі, воїн вистояв і нарешті ступив на рідну землю.
Днями захисника зустрічали у його рідному селі Гільча Перша, що у Здовбицькій громаді Рівненського району. Жителі громади організували «живий коридор», вітаючи земляка зі сльозами радості та вдячністю за його мужність.
«Ми дочекалися. Ми вірили. І він повернувся. Це зустріч, сповнена щирих емоцій, обіймів та підтримки, яку важко описати словами», — в дописі.


Громада та вся область пишаються своїм захисником. Те, що Олександр Кащук повернувся на Рівненщину з полону рф, стало справжнім святом для кожного, хто чекав на його визволення. Дякуємо нашому Герою за витримку, незламну волю та захист України.
Тепер на бійця чекає період реабілітації та відпочинку в колі найрідніших.
Нагадаємо, великий обмін полоненими на Великдень: Україна та рф готують нову операцію.
