Регіон РівнеОголосили небезпеку на найближчу добу в Рівненській області 

Оголосили небезпеку на найближчу добу в Рівненській області 

Найближчої доби, 15 лютого в Рівненській області очікується ускладнення погоди. За даними синоптиків, на окремих ділянках доріг Рівненщини спостерігатиметься ожеледиця

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненський обласний гідрометцентр.

В області оголосили І рівень небезпечності, жовтий.

Водіїв закликають бути особливо уважними та обережними, а також неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Такі погодні умови можуть ускладнювати діяльність дорожньо-транспортних служб.

Нагадаємо, повідомили, скільки пар у січні 2024 році взяли шлюб на Рівненщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc