Мешканці мікрорайону «Північний», сьогодні, 19 грудня, залишилися без тепла. Причина – порив магістрального трубопроводу діаметром 426, який доставляє теплоносій на цей мікрорайон.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнетеплоенерго.
Ремонтні роботи планують завершити через кілька годин. До кінця дня подача теплоносія до осель людей буде повністю відновлено.
До деяких будинків теплоносій доставлятиметься альтернативними маршрутами.
Нагадаємо, увечері в Рівному сталася пожежа в будинку.
