Сьогодні у нас невеличкий відступ від правил формату. Ми влаштували «телефонний брудершафт» з учасником проєкту «Зважені та щасливі» на СТБ – рівнянином Віктором Ярошуком. Домовилися про зустріч у грудні – саме тоді ми будемо говорити про все, що має вагу.
https://youtu.be/Kn3xUEe6u4Y?si=_9NVQuHX-9zESxqY
Якщо у вас не завантажується відео, його можна переглянути на Ютуб-каналі за цим посиланням:
https://youtu.be/Kn3xUEe6u4Y?si=2_XrzMTDEuXWRUxZ
Нагадаємо, «Я не здався, хоча довелося піти»: рівнянин Віктор Ярошук після «Зважені та щасливі».
