Ну, що – відстукалися крашанками і писанками? Лишіть ще на завтра, а сьогодні перегляньте свіжоспечений випуск ОʼБЛІПИХИ. Хлопці з гурту «Дивний простір» переконані: якщо б Бог був рок-музикантом, він сидів би за барабанами. Всіх зі святами і гарного перегляду.
https://youtu.be/dGxrLqhFBSU?si=jZyaQ4NXWvAFNcb_
До слова, минулий випуск О’БЛІПИХИ. Катерина МАРЧУК: обітниця мовчання і «танці на парковці».
Нагадаємо, ударить до -3°: жителів Рівного та області попереджають про стихійні метеоявища.
