Торік у серпні посадовець зі спільниками незаконно видобули корисні копалини місцевого значення та завдали понад 1,5 млн грн збитків.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на рівненську обласну прокуратуру.
Підозрюваний організував незаконний видобуток супіску на орендованій земельній ділянці площею 1,3 га поблизу села Городок Рівненського району, призначеній для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
При цьому, видобування здійснювали без спеціального дозволу на користування надрами, без гірничого відводу та без оформлення необхідних документів. До робіт залучили спецтехніку, а видобутий будматеріал перевозили на територію підприємства.
Слідчий повідомив фігуранту про підозру.
Нагадаємо, ДТП у Рівному: керманич пошкодив паркан на вулиці Басівкутській та залишив місце аварії.
