Регіон РівнеНесвоєчасна оплата споживачів створила борги теплопостачальників на Рівненщині

Несвоєчасна оплата споживачів створила борги теплопостачальників на Рівненщині

На Рівненщині обговорили проблему заборгованості теплопостачальних підприємств за газ. Під час спільної наради з представниками «Нафтогазу» та тепловиків області йшлося про шляхи розв’язання цього питання.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Одна з головних причин боргів — несвоєчасні розрахунки споживачів. Зокрема, заборгованість населення Рівненщини наразі становить 163,8 млн грн.

Учасники зустрічі розглянули можливі механізми, які допоможуть не лише зупинити зростання боргів, а й поступово зменшити їх.

Проблему планують підняти й на найближчій зустрічі з керівниками територіальних громад, адже від її вирішення залежить стабільне проходження опалювального сезону в області.

Нагадаємо, опалювальний сезон офіційно стартував в Україні.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc