На Рівненщині обговорили проблему заборгованості теплопостачальних підприємств за газ. Під час спільної наради з представниками «Нафтогазу» та тепловиків області йшлося про шляхи розв’язання цього питання.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Одна з головних причин боргів — несвоєчасні розрахунки споживачів. Зокрема, заборгованість населення Рівненщини наразі становить 163,8 млн грн.
Учасники зустрічі розглянули можливі механізми, які допоможуть не лише зупинити зростання боргів, а й поступово зменшити їх.
Проблему планують підняти й на найближчій зустрічі з керівниками територіальних громад, адже від її вирішення залежить стабільне проходження опалювального сезону в області.
Нагадаємо, опалювальний сезон офіційно стартував в Україні.
