Регіон РівнеНеповнолітній за кермом на Рівненщині: чим усе завершилось

Неповнолітній за кермом на Рівненщині: чим усе завершилось

На Рівненщині правоохоронці зафіксували випадок керування автомобілем неповнолітнім. Інцидент стався у місті Радивилів Дубенського району.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.

Під час патрулювання поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ, водій якого порушував правила дорожнього руху – їхав без пристебнутого ременя безпеки. Під час перевірки документів з’ясувалося, що за кермом перебував 15-річний хлопець, який не має права керування транспортними засобами.

Фото – Патрульна поліція Рівненщини

На місце події викликали матір підлітка. Відносно неї склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП — неналежне виконання батьківських обов’язків.

Нагадаємо, трагедія на Рівненщині: у руках дитини вибухнув підривач.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc