На Рівненщині правоохоронці зафіксували випадок керування автомобілем неповнолітнім. Інцидент стався у місті Радивилів Дубенського району.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Під час патрулювання поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ, водій якого порушував правила дорожнього руху – їхав без пристебнутого ременя безпеки. Під час перевірки документів з’ясувалося, що за кермом перебував 15-річний хлопець, який не має права керування транспортними засобами.

На місце події викликали матір підлітка. Відносно неї склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП — неналежне виконання батьківських обов’язків.
Нагадаємо, трагедія на Рівненщині: у руках дитини вибухнув підривач.
