У ніч на 9 січня на вулицях Рівного комунальники будуть проводити роботи із залученням спеціальної снігоприбиральної техніки. Тобто, ліквідовувати наслідки негоди. Власників транспортних засобів просять прибрати автівки з проїжджої частини та узбіч доріг.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.
Залишені на дорогах авто ускладнюють роботу спецтехніки та можуть призвести до затримки виконання робіт із очищення вулиць.
Нагадаємо, школярі Рівного завтра, ймовірно, вчитимуться дистанційно.
