Регіон РівнеНапередодні свята мешканцям Рівненщини нагадали про одну заборону

Напередодні свята мешканцям Рівненщини нагадали про одну заборону

Мешканцям Рівненщини напередодні Нового року нагадали про заборону, яка наразі діє.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Зокрема, мова йде про заборону використовувати та розповсюджувати більшість феєрверків, салютів та петард.

Наразі в Україні діє заборона на використання піротехнічних виробів, призначених для використання під час розважальних заходів класів F2, F3, F4.

Також заборонено продавати чи передавати феєрверки класів F2, F3, F4. Крім того не можна продавати феєрверків класу F1 особам, які не досягли 16-річного віку

Рівнян та жителів області просять дотримуватись цієї заборони і не використовувати салюти під час зимових свят. Варто також пам’ятати, що в країні війна і гучні вибухи можуть налякати або ж тригерити багатьох громадян.

Нагадаємо, у центрі Рівного запускали феєрверк.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc