Вчора, 18 січня, у селі Птича на трасі Київ-Чоп сталась чергова ДТП на повороті. Про це повідомили у спільноті ДТП Рівне та Рівненська Область.
Відомо, що керманич автівки марки “Кіа Сееd” не впорався з керуванням та в’їхав у відбійник.
У аварії ніхто не травмувався.
