Ці квіти працівники КП Рівненський міський трест зеленого господарства висадили на початку травня.
Про це інформує Рівненська міська рада.



Тоді дизайнери придумали геометричний візерунок і відповідно до нього були висаджені колеуси синя і червона вербена та цинерарії.



А тепер від цієї клумби неможливо відірвати очей.
*Реалізовано за кошти платників податків.
