Регіон РівнеНа стадіоні у Рівному погасили нову поштову марку, присвячену футболу

На стадіоні у Рівному погасили нову поштову марку, присвячену футболу

“Україно, вперед!” – така назва нової поштової марки, що присвячена участі національної збірної на Чемпіонаті Європи з футболу.

Сьогодні її погасили на стадіоні “Авангард” у Рівному.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

“Бажаю хлопцям перемоги. Нині важлива кожна наша звитяга – як у боротьбі з ворогом, так і на футбольному полі”, – сказав начальник РівнеОВА Олександр Коваль.

photo_2024-06-13_15-43-57

Нагадаємо, повідомили, що стало причиною продажу рівненського інституту.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc