Регіон РівнеНа Сарненщині викрили трьох чоловіків на незаконному зберіганні та видобуванні бурштину

На Сарненщині викрили трьох чоловіків на незаконному зберіганні та видобуванні бурштину

Поліцейські в урочищі поблизу села Томашгород Рокитнівської ТГ виявили трьох чоловіків: 25-ти та 21-річного мешканців селища Клесів, а також 32-річного жителя села Клесів, які займалися незаконним видобутком «сонячного» каміння.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.

На місці події слідчо-оперативна група вилучила мотопомпу кустарного виробництва та інше обладнання для незаконного промислу, а також автомобіль «Hyundai Terracan».

Крім того, днями працівники карного розшуку на одній з вулиць Сарн зупинили 31-річну місцеву жительку, яка несла в пакеті близько одного кілограма бурштину. Аналогічну вагу оперативники вилучили поблизу села Обірки у 43-річного сарненчанина.

Нагадаємо, судитимуть рівнянина, який обікрав 8 квартир.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc