Поліцейські в урочищі поблизу села Томашгород Рокитнівської ТГ виявили трьох чоловіків: 25-ти та 21-річного мешканців селища Клесів, а також 32-річного жителя села Клесів, які займалися незаконним видобутком «сонячного» каміння.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
На місці події слідчо-оперативна група вилучила мотопомпу кустарного виробництва та інше обладнання для незаконного промислу, а також автомобіль «Hyundai Terracan».
Крім того, днями працівники карного розшуку на одній з вулиць Сарн зупинили 31-річну місцеву жительку, яка несла в пакеті близько одного кілограма бурштину. Аналогічну вагу оперативники вилучили поблизу села Обірки у 43-річного сарненчанина.
Нагадаємо, судитимуть рівнянина, який обікрав 8 квартир.
