Регіон РівнеНа рівненську "Лебединку" повернулися лебеді (ФОТО)

На рівненську “Лебединку” повернулися лебеді (ФОТО)

На “Лебединку”, в парк Молоді знову повернулася пара неймовірних лебедів. Цим пернатим лише 3 роки, тому вони сірого кольору. А вже в 5-річному віці вони стануть дорослими та повністю біленькими.

fb_img_16826778455053

Працівники Рівненського зоопарку закликають усіх містян не годувати лебедів хлібом! Хліб для водоплавних птахів – це шкідлива їжа. Він не дуже поживний, і навіть небезпечний для їхнього здоров’я та життя. Бо він набухає в шлунку й повільно вбиває пернатих. Краще частувати їх пшеницею чи подрібненими овочами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc