Регіон РівнеНа Рівненській АЕС розпочала роботу 19-та команда експертів постійної місії МАГАТЕ

На Рівненській АЕС розпочала роботу 19-та команда експертів постійної місії МАГАТЕ

На Рівненській АЕС розпочала роботу 19-та команда експертів постійної місії МАГАТЕ. Впродовж наступних тижнів на майданчику атомки працюватимуть представники з Бразилії та Нігерії, повідомили у пресслужбі АЕС. 

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

FB_IMG_1706690766119

Це експерти з протиаварійної готовності і моніторингу навколишнього середовища, а також з гарантій. Як і їхні попередники, вони будуть здійснювати моніторинг питань з ядерної безпеки та захищеності, шляхом спостережень, обходів й оглядів, інтерв’ювання персоналу.

– Ми тут, щоб навчатися кращого досвіду та надавати підтримку в тому обсязі, в якому зможемо. Тож сподіваємося на плідну співпрацю, – наголосив експерт Агентства.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc