Цьогоріч на Рівненщину прибув 20-й евакуаційний поїзд. У серпні-вересні до області приїхали ще 302 жителі Донеччини. Їх розселили у громадах Рівненського та Дубенського районів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Загалом протягом 2024–2025 років Рівненщина прийняла вже 32 евакуаційні поїзди. Це понад 1200 людей, які знайшли тимчасовий прихисток у регіоні.



Станом на зараз в області офіційно зареєстровано понад 42 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Найбільше переселенців проживає у Рівному – близько 17,5 тисяч, у Вараші та Острозі – по 1,8 тисяч.
Нагадаємо, нічна пожежа на Рівненщині: які наслідки (ФОТО).
