Регіон РівнеНа Рівненщині зростає кількість хворих на ковід

На Рівненщині зростає кількість хворих на ковід

Як і минулого року зростання захворюваності на ковід в Україні, у тому числі на Рівненщині, фіксується у серпні. Проте цього року, у порівнянні з минулим, кількість захворілих значно менша.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

«З початку серпня в області зареєстровано 351 випадок COVID-19. У липні було 33. Таке зростання у серпні спостерігається щороку», – повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

До характерних для ковід симптомів (нежить, температура, кашель, головний біль, втома, втрата нюху чи смаку) часто додається охриплість голосу.

Нагадаємо, вперше на Рівненщині: у клінічній лікарні запрацювала відеокапіляроскопія.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc