Регіон РівнеНа Рівненщині зменшується кількість інфікованих коронавірусом

На Рівненщині зменшується кількість інфікованих коронавірусом

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

Приємні новини від епідеміологів.  Третій тиждень поспіль на Рівненщині фіксують зменшення кількості нових інфікувань COVID-19. Кожні сім днів мінус 5-8%,- повідомив Віталій Коваль. 

Окрім того, зменшується кількість активних хворих. Наразі від COVID-19 лікуються 5128 жителів області, що на понад 700 менше, ніж тиждень тому.
До речі, позитивна тенденція спостерігається практично по всій Україні.
Фото ілюстративне
Павло Невесенко
Павло Невесенко
"І що тут саме цікаво, ти ж маєш точно так само, такі ж окуляри"

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc