Регіон РівнеНа Рівненщині зменшується кількість хворих на ГРВІ

На Рівненщині зменшується кількість хворих на ГРВІ

На Рівненщині зменшується кількість хворих на ГРВІ. За минулий тиждень до медиків звернулося 5152 жителі області. Це на понад тисячу менше, ніж за попередні сім днів.  Знижується також і кількість випадків COVID-19 – 30 проти 44 тижнем раніше.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

За даними обласного центру контролю та профілактики хвороб, епідемічний поріг у жодному районі не перевищений.

Медики наголошують: найкращий захист від вірусних інфекцій — вакцинація. Також важливо дотримуватися профілактичних заходів: мити руки, провітрювати приміщення, уникати великих скупчень людей.

У разі появи симптомів хвороби слід звертатися до сімейного лікаря.

Нагадаємо, під час акції «Рожевий жовтень» на Рівненщині виявили п’ять випадків раку грудей.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc