Регіон РівнеНа Рівненщині зловили двох п'яних водійок

На Рівненщині зловили двох п’яних водійок

Днями на автодорозі Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів патрульні зупинили автомобіль Ford Fusion за кермом якої була 30-річна жінка.

Про це повідомляє патрульна поліція Рівненщини.

Під час спілкування з водійкою поліцейські помітили у неї ознаки алкогольного сп’яніння. Результат — 1, 43 проміле. Водійка не погодилася із результатом та забажала пройти такий огляд в медичному закладі. Огляд у медзакладі підтвердив, що жінка керувала транспортним засобом напідпитку.

Інший випадок стався у місті Дубно. У жінки були помітні ознаки алкогольного сп’яніння. Вона погодилася пройти тест. Результат: 2,00 проміле.

Матеріали направлені до суду, який і визначить долю кермувальниць.

Нагадаємо, чоловік втопився у власному авто.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc