Регіон РівнеНа Рівненщині збільшують кількість ліжок для хворих на коронавірус

На Рівненщині збільшують кількість ліжок для хворих на коронавірус

На Рівненщині через зростання кількості хворих на коронавірус збільшено загальний ліжковий фонд області ще на 170 ліжок.

Про це сьогодні повідомили під час онлайн-брифінгу у Рівненській ОДА.

Зокрема, кількість місць додали у Костопільській, Здолбунівській, Дубровицькій, Сарненській, Гощанській, Дубенській лакарнях, Рівненській міській лікарні №2, Рівненській обласній, а також обласному госпіталі ветеранів війни.

Додамо, що на сьогодні ковідні лікарні області заповнені майже на 80%, за минулу добу померло 25 осіб через коронавірусну інфекцію.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc