Капітальний ремонт усіх 5-ти відібраних Міністерством освіти об’єктів завершать до кінця року. Це харчоблоки у Рокитнівській, Радивилівській, Білокриницькій, Здолбунівській, Вирівській громадах. На ці потреби торік було виділено 93,2 млн гривень.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Завдяки державному фінансуванню ми маємо можливість завершити важливі для громад проєкти. Майже всі роботи вже на фінальній стадії, тож найближчим часом діти зможуть харчуватися у сучасних умовах. Цьогоріч наша область отримала знову кошти на таку модернізацію. Плануємо оновити один об’єкт у Дубні та 3 у Сарненській громаді», – розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Нагадаємо, вчителям в Україні встановили нові розміри надбавок.
