Викрили 37-річного жителя Зарічного, який за 1000 гривень збув марихуану. Аналогічну закупку правоохоронці провели у жовтні: за таку ж суму чоловік продав 10 грамів цього ж наркотику, що і підтвердила експертиза.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання фігуранта поліцейські вилучили пристрої для куріння та канабіс.
Наразі чоловік перебуває у слідчому ізоляторі. Відповідно до санкції статті йому може загрожувати від 6 до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Рівному затримали наркодилера.
