Регіон РівнеНа Рівненщині запрацював новий завод

На Рівненщині запрацював новий завод

Це мінізавод із заморозки ягід. Він з’явився у селі Оженин на території колись занедбаного плодоконсервного заводу.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.

На рік підприємство зможе переробляти 140 тонн продукції, вирощеної з дотриманням високих екологічних стандартів. Під полуницю, малину та смородину там вже заклали 300 га.

Для громади – це отримання додаткових податків, а також 20 нових робочих місць.

Нагадаємо, голова однієї із громад Рівненщини вимагав хабар за вирішення земельного питання.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc