Регіон РівнеНа Рівненщині вже 17 станцій «Поліцейських офіцерів громади»

На Рівненщині вже 17 станцій «Поліцейських офіцерів громади»

Рівненщина активно долучилася до Національного проєкту «Поліцейський офіцер громади», який започатковано торік улітку.

А вже наприкінці року в області відкрито 17 поліцейських станцій та центр безпеки громадян, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області. Цього року в нових або модернізованих приміщеннях із сучасними меблями та оргтехнікою до роботи стануть поліцейські офіцери ще в п’яти ОТГ: селах Шпанів та Дядьковичі Рівненського району, селищі Демидівка, селі Іващуки Радивилівського району, що входить до складу Козинської сільської об’єднаної територіальної громади, і в селі Привільне на Дубенщині.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc