Регіон РівнеНа Рівненщині вводиться комендантська година

На Рівненщині вводиться комендантська година

На території Рівненської області вводять комендантську годину, про це під час брифінгу заявив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

Сьогодні з 22:00 до 6:00 на території всієї області вводиться комендантська година. Це звичайна процедура, яка вводиться для стабілізації ситуації і посилення порядку на вулицях області, – сказав керівник Рівненської військової адміністрації Віталій Коваль.

З 22:00 до 6:00 мешканці Рівненщини мають залишатися вдома.

За словами Віталія Коваль всі спортивні заклади, а також заклади розважальної інфраструктури, громадського харчування працюватимуть до 22-ї години. Готелі працюватимуть цілодобово.

Школи та дитячі садочки працювати не будуть, щонайменше, до понеділка.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc