Субота, 27 Червня, 2026
20.2 C
Rivne
Регіон РівнеНа Рівненщині вшановують воїнів-«авганців»

На Рівненщині вшановують воїнів-«авганців»

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану.

На Рівненщині по-різному вшановують причетних до цих подій.

Так, у Березівській сільській територіальній громаді, що у  колишньому Рокитнівському, а нині Сарненському районі, за словами сільського голови Миколи Маринича, всім воїнам-«афганцям» вручили невеличкі премії.

Ряд заходів заплановано до річниці виведення військ з Афганістану і в Зарічненській селищній територіальній громаді. На один із таких у село Серники завітав Зарічненський селищний голова Богдан Квачук, який вшанував та подякував учасникам тієї війни, що проживають у цьому селі.

А Дубенський міський голова Василь Антонюк розповів, що 15 лютого з нагоди цієї дати у місті покладуть квіти та запалять лампадки на місцях поховань воїнів-«афганців» на цвинтарях, відбудеться панахида-реквієм біля пам’ятника загиблим в Афганістані землякам, що по вулиці Грушевського.

А в Радивилові біля пам’ятника воїнам-«афганцям» в міському парку імені Т.Шевченка Радивилівський міський голова Микола Карапетян та представники громадськості  візьмуть участь в поминальній панахиді та громадському зібранні-реквіємі.

У місті Сарни – центрі однойменної територіальної громади – у залі сучасного спорткомплексу «Сарни – Арена» проходить традиційний турнір з волейболу, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Змагаються ветерани Афганістану з Сарн, Рокитного, педагоги Сарненського педколеджу, депутати міської ради та ветерани АТО.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc