У Сарнах, вчора вночі, 26 липня, біля вулиці Гоголя, собака впав у 10-метровий колодязь. Люди викликали рятувальників.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
Один із бійців ДСНС спустився вниз за допомогою драбини, обв’язав пса мотузкою, та його обережно підняли на поверхню. На щастя, тваринка не постраждала.
Нагадаємо, трагедія на Рівненщині: у 30-метровому колодязі знайшли мертвого чоловіка.
