Регіон РівнеНа Рівненщині водій мопеда намагався відкупитись від поліцейських

На Рівненщині водій мопеда намагався відкупитись від поліцейських

У поле зору поліцейських у селі Пугачівка Дубенського району потрапив керманич мопеда, який був без мотошолома.

Про це повідомляє поліція Рівненщини.

Під час перевірки документів у 42-річного місцевого жителя з’ясувалося:

➖ у нього не має посвідчення водія відповідної категорії
➖ відсутній поліс обов’язкового страхування
➖ керманич мав ознаки алкогольного сп’яніння, однак проходити обстеження відмовився.

Під час складання адмінматеріалів, порушник запропонував, а потім поклав грошові кошти в сумі 1500 гривень. СОГ гроші вилучила та розпочала досудове розслідування.

Нагадаємо, водії можуть отримати штрафи до 17000 грн або 10 днів арешту.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc