Ще одна тривожна ніч для Рівненщини. Під час чергової атаки наші сили ППО знешкодили кілька повітряних цілей ворога.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
За попередньою інформацією, люди та інфраструктура не постраждали.
Нагадаємо, на Рівненщині оголосили штормове попередження.
